ליווי מלא לשיפוץ ועיצוב הבית

עיצוב פנים משלב התוכניות ועד לידית המגירה

למי זה מתאים: למי שרכש דירת קבלן או דירת יד שניה ורוצה לעשות התאמות לצרכים הספציפיים שלו. למי שגר בדירה שלא מתאימה לו ורוצה לעשות שינויים במבנה ובחלוקת החדרים כך שיתאימו לבני הבית ולאורך החיים שלהם. למי שרוצה מטבח חדש שירגיש מאורגן ונוח לעבודה. למי שמאס בקרמיקה ובחדרי רחצה ישנים ורוצה לחדש אותם. זה המסלול בשבילכם!

מה זה כולל: בשלב הראשון אני אברר איתכם מה בדיוק הצרכים שלכם בבית, מה החלומות שלכם. נמלא שאלון פרוגרמה שמתייחס לכל חדר וחדר - לגבי ההרגלים שלכם, האווירה שתרצו, טעם וסגנון העיצוב שאתם מתחברים אליו. במידה ואין תוכנית מדידה מסודרת נזמין מודד מקצועי. כמו כן נבצע בירור עם קונסטרוקטור לגבי שינויים מבניים אפשריים במידת הצורך.

בשלב השני אציג לכם את הקונספט עיצובי. אציע לכם עד 3 אופציות לחלוקה מחדש של החדרים ו/או להעמדת הריהוט בכל החללים שתרצו לשפץ. תוכלו כבר לקבל טעימה מהכיוון העיצובי בעזרת לוחות השראה והדמיות בתלת מימד.

לאחר שתבחרו באופציה המנצחת, אשרטט סט תוכניות עבודה מלא כולל: תוכניות הריסה, בנייה, אינסטלציה, חשמל ותאורה, מיזוג אוויר והנמכות. נעבור לבחירת חומרי גמר לפרויקט: כלים סניטריים, ריצוף, חיפויים ומשטחים. בחירת חלונות, דלתות פנים וכניסה.

בשלב הבא אתכנן לכם את המטבח ואגיע אתכם לפגישה בחברת מטבחים. ומה לגבי אחסון בבית? הליווי כולל תכנון ושרטוט נגרות ומסגרות בהתאמה אישית. כמו כן אתכנן עבורכם את פרישות הריצוף, הפרקטים והחיפויים בחדרי הרחצה והמטבח כדי להימנע מטעויות בשטח. לאורך התהליך נקבע מספר פגישות עם בעלי מקצוע בשטח לצורך הדרכה לביצוע העבודה.

בשלב האחרון - (שהוא לא פחות חשוב) נעסוק בהלבשת הבית: רכישת ריהוט, בחירת חומרי גמר (טפטים, צבעים וחיפויים מיוחדים), גופי תאורה טקסטיל ואקססוריז.

מה היתרונות: במסלול הזה תקבלו ליווי מלא כולל כל מה שצריך בשביל להגשים את החלום של בית חדש, מעוצב לטעמכם ומדויק עבורכם. 

כמה זמן: תלוי בהיקף השיפוץ. 

כמה זה עולה: תלוי בהיקף השיפוץ, צרו איתי קשר בטלפון 052-3340638 או בכפתור כאן למטה. 

שלחו לי הודעה

איזה מסלול הכי מתאים לך? כדאי להציץ בטבלת השוואת המסלולים כדי לגלות.