עיצוב קיר טלוויזיה

זה סיפור על קיר טלוויזיה חסר אופי שקיבל הרבה חום ואהבה, והוביל מהפך משגע בסלון כולו. כשהבית המדובר נמצא במושב פסטורלי בצפון ואני בתל אביב הרחוקה, ליווי הום סטיילינג במסלול און ליין הוא פתרון מושלם. כל התהליך כולו התנהל דרך שיחות טלפון וואטסאפ:

זה התחיל כשהיא שלחה לי את התמונות האלה ושאלה אותי ״מה עושים עם הקיר הזה???״

נתתי לה שיעורי בית:
- תחשבי מה חסר לך בקיר הזה?
- מה התקציב?
- מה נשאר ומה עף?

היא ספרה לי שרוצה משהו עם טאץ' אישי,  שיש תקציב קטן לחומרים, וידיים כשרוניות לעשות הכל לבד!

דבר ראשון הצעתי להוסיף טפט שיהיה "וואו". חרכנו את הרשת עד שמצאנו את הטפט המושלם. מכיוון שהספות שבסלון וגם הפרופילים של החלונות הם בצבע תכלת, רצינו לשלב צבע נוסף. הטפט הזה היה המענה המושלם, ועל הדרך הכניס את הטבע הניבט מכל חלון של הבית. 

השלב הבא היה לשדרג את שידת המזנון מאיקאה. רצינו לעשות לה מהפך של ממש. הצעתי ליצור דלתות בשילוב קש ונציאני. זה יתן לנו לוק חדש בסגנון בוהו שיק, ועל הדרך כל הפיצ'פקעס יוכל להיכנס פנימה למראה נקי ומסודר יותר בסלון. לאורך כל התהליך קבלתי תמונות שהעיפו אותי! היא לא צחקה שמדובר בידיים כישרוניות! 

מבט מקרוב על הידיות המתוקות, מלופפות בחבל טבעי שמשלים את הלוק של השידה: 

הם זוג חובבי מוזיקה עם אוסף דיסקים מכובד. והפתרון היה כוננית דיסקים תואמת לשידת איקאה (לאחר מתיחת הפנים שעברה). וכן הם גרים בישראל במושב עם נוף כזה!

תראו את הידית בצורת תו, איזה דיטייל מיוחד!

וככה נראית כוננית הדיסקים בסוף:

לסיום הצעתי להוסיף עציצים יפים: אחד תלוי מהתקרה עם מתלה מקרמה ושני שיונח על השידה. הלקוחה הזו היא התלמידה הכי טובה בכיתה, אין דברים כאלה!
וככה נראה קיר הטלוויזיה עם השילוב של הכול:

האופי המיוחד של בעלי הבית סוף סוף משתקף בסלון שלהם! עוד מבט מהצד:

והסלון כולו, אחרי:

אם גם אתם מוכנים לשינוי בבית שלכם, אתם מוזמנים להתרשם מפרויקטים נוספים ולבחור מסלול עיצוב שמתאים לכם. לתיאום פגישה דברו איתי.

רוצים לשמוע מה הלקוחה חושבת על התוצאה? קראו כאן.