עיצוב משרד ביתי

פרויקט שזכיתי ללוות משלב ה״אין כלום״ ועד לעציץ האחרון, או במילים אחרות הום סטיילינג בליווי מלא. בתקופה הזו, עם הקורונה והכול, רוב הפרויקטים שלי הם ליווי חלקי או און ליין. אני שמחה לעשות אותם כי הם עונים על צורך של הרבה אנשים ונותנים תוצאות מהממות. אבל ליווי של פרויקט מההתחלה ועד הסוף זה הכי הכי בשבילי. גם ברמת החיבור האישי שנוצר לאורך התהליך וגם ברמת התוצאה של העיצוב השלם וההרמוני. אני חושבת שזה לגמרי ניכר בתמונות. תגידו אתם.

במקור זו הייתה יחידת דיור קטנה, והלקוחה בקשה להפוך אותה למשרד לשני עובדים, פלוס ישיבות שיהיו שם מדי פעם. הבסיס של החלל היה מצוין: חלל גדול, פתוח ומואר, עם ריצוף משגע ווילונות תואמים. הקירות היו צבועים בגוון של שמנת צהבהב, שגרם לחלל להראות הרבה פחות מואר ממה שהיה בפועל. אז דבר ראשון שעשינו זה להבהיר בכמה טונים את הקירות וזה כבר אפשר לכל האור שזרם פנימה לעשות את העבודה שלו.

בשלב הבא רצינו להוסיף עוד צבע. הלקוחה, בחורה עם טעם משובח, לא פחדה לעשות בחירה נועזת והלכה על ורוד סלמון. הצביעה עד חצי הגובה כאילו עוטפת את שתי עמדות העבודה, מחברת ביניהן ועוזרת להגדיר את הפינה הגדולה הזו. הפס השחור תוחם את הצבע ומוסיף אלגנטיות. מן הצד השני המשכנו את אותה סקאלת צבעים במינון אחר עם ספרית מתכת גדולה ומרשימה בשחור, ולידה קומודה מהממת צבועה באותו ורוד סלמון שתשמש כתוספת אחסון. מעליה בעתיד יהיה מסך טלוויזיה גדול שישמש אותם בישיבות. במרכז החלל נשאר שולחן האוכל ששינה את יעודו והפך לשולחן ישיבות. תחמנו אותו עם שטיח פי.וי.סי עם דוגמא מהממת שמתחברת לריצוף באופן מושלם.

*לצפייה בתמונות בגודל מלא יש ללחוץ עליהן

לסיום הוספנו המון אקססוריז ועציצים שנתנו את הטאצ הסופי. כל פריט בפרויקט נבחר בפינצטה ובהתאמה מושלמת ללקוחה ולצרכים שלה. היה לי כל כך כיף לעבוד עם משהי עם טעם מעולה שמתקתקת החלטות ומתקדמת עם הפרויקט בקצב מהיר  התוצאה - משרד מודרני, חמים וביתי בו זמנית. בסוף בסוף אחרי שכל עציץ היה מונח במיקום המדוייק שלו, שאלתי אותה איך היא מרגישה במשרד עכשיו. היא ענתה: ״כיף לי ואני בהתרגשות״. וואו. גם אני. מוזמנים לקרוא כאן מה כתבה הלקוחה מנקודת מבטה על הפרויקט.

ריהוט ואביזרים: אובזקט, Rack Tack, גלי לבנה, יש מאין, גולף, tudo, רהיטי אלברט, Rico, איקאה.