סיון, ראש העין

"רציתי בית חמים שנעים להיכנס אליו ולהיות בו. מדובר בדירת קבלן חדשה - זה היה בעיקר האתגר לעצב משהו מאפס. היה לי חשוב שזה יהיה בית צבעוני ושמח, ושלא יראה כמו כל הבתים. לא הצלחתי להגדיר ולדייק את הרצונות שלי ואת הטעם שלי. הייתי מצד אחד מאד מוצפת ברעיונות ומצד שני קלולס לגמרי. כמו-כן, היה לי חשוב למצוא עיצוב ששנינו נאהב.
הזדקקתי למעצבת בעיקר כדי לדייק את הרצונות שלנו, להצליח לייצר קו עיצובי אחיד ולמצוא את המוצרים המתאימים לעיצוב ולכיס שלנו. חששתי שאולי לא תבין מה רצונותיי ותעצב לי משהו שהוא טרנדי ואופנתי, או תמחזר רעיונות אחרים שכבר עשתה.
מה שאהבתי אצל דנה זה לפני הכל את ההקשבה וההכלה, בהיבט הרגשי לאורך כל התהליך. על אף שתהליך העיצוב והליווי נעשה מרחוק, זה הרגיש קרוב, ובסופו של דבר הכל מתחיל ונגמר ביחסים.  דנה הייתה פנויה לכל שאלה, וגם עזרה לי בארגון המשימות.
מעבר לכך, אני מרגישה שדנה סייעה לי להתחבר לרצונות ולשאיפות האמיתים שלי, עודדה אותי להעז - לא לחשוש מצבע, רעיונות שהתחברתי אליהם וסייעה לי לראות את התמונה השלמה. הקובץ של רשימת הקניות היה מעולה, עזר לי מאוד".

התוצאה

שמח וטוב לי. אני מרגישה שיש לי סוף סוף בית שמרגישה שהוא שלי. עדיין לא סיימנו הכל, באשמתנו כמובן... אבל בעיקר אני אוהבת את השילוב של הצבעים הנעימים. והכי מהכל את הכניסה לבית.

ממליצה?

כן. דנה היא מסוג האנשים שמתחברים באמת לרצונות האמיתיים של הלקוחות. תודה על הכל!