דקלה, תל אביב

"רציתי שינוי בכמה חדרים ולא היה לי מושג איך מתחילים, מה עושים, מאיפה קונים. במטבח - היה חסר לי מאוד אחסון ואי שנוכל לשבת לאכול. בסלון - היה לי סלון משעמם, מכוער ובכלל לא מודרני, היה חסר לי צבע וחמימות. בחדר השינה - היה חסר לי אחסון, פינת איפור (היה חלום!!!) וחמימות. השאיפה שלי הייתה לקבל חלל מעוצב מודרני וצעיר, שיהיה נוח ופרקטי במיוחד שיש ילדים קטנים.

לאורך התהליך דנה הקשיבה למה חשוב לי ומה אני רוצה והיא יודעת לפרש את זה לרהיט הנכון שמתאים בדיוק. היא הייתה מקצועיות וידעה לומר לגבי כל פינה איזה מוצר הייתי צריכה לקנות, מבחינת סוג בד, נוחות, סוג עץ, גודל הרהיט. בהרבה מצבים נתתי לה להחליט לבד והיא זרמה איתי וקלעה בול! מאוד אהבתי את זה!! מבחינת זמינות - כל שאלה, כל מוצר שצילמתי לשאול את דעתה קיבלתי ישר יחס. בקיצור היא עיצבה כל חלל בצורה הכי מדויקת שהתאימה בדיוק לצרכים והחלומות שלי.

התוצאה

הבית מרהיב, יפה ובעל עיצוב חם ומזמין! אני מאושרת, אני מרוצה מאוד מהתוצאה. נוח וכיף לי בבית וכך גם מרגישים שאר בני המשפחה. בהתחלה חששתי שאחרוג מהתקציב בצורה משמעותית אבל לגמרי עמדנו בו.

ממליצה?

כן, דנה נותנת ליווי מלא מקצועי, יצירתי ומדויק! אני חושבת שהתהליך הזה מתאים לכל מי שלא מבין בעיצוב, מפחד מצבעים (כמוני!) ורוצה וצריך שינוי".

לסיפור המלא וגלריית התמונות של הפרויקט הזה.