טלי, תל אביב

"זה היה חלל משרדי ריק וישן, שהיה צריך לעצב מאפס ולהתאים לעבודה של כ-5 אנשים בחלל אחד. רציתי שהמשרד יהיה מסודר באופן שיאפשר עבודה נוחה לכולנו, ועדיין לא נרגיש שהחלל סוגר עלינו. רציתי שתהיה בחדר אווירה חמה ונעימה, שיהיה בו טאץ׳ מגניב וחברתי. שיהיה נוח לעבודה עם כל האמצעים שנדרשים לשם כך, כולל לוח מחיק, ספריה, שולחן לישיבות וכד׳. חשבתי שיהיה קשה להכניס את כל השאיפות לחדר אחד וחששתי שיהיה יקר. 

לאורך התהליך דנה הקשיבה לכל הצרכים ברצינות, לקחה אותם בחשבון ומצאה פתרונות פרקטיים לכל הצרכים. עשתה עבודה רצינית במדידות ובחשיבה לעומק על הדרכים השונות שאפשר היה לעצב את המקום. חיפשה רהיטים ואביזרים מתאימים, התחשבה במגבלות התקציביות ונתנה מענה למרות כל המגבלות. 

איך התוצאה? 

ממש ממש מעולה!!! ממש השגתי את כל המטרות שלי ובעבודה לא משוגעת מדי מבחינת השקעת הזמן והמשאבים שלנו. יצא מאד נוח, עונה על כל הצרכים (שזה לא מעט), נעים בחדר, התמודדנו יפה עם בעיית השמש, ועם הכנסת כל העובדים לחלל אחד. מצאנו אפילו שולחן ישיבות קטן שעונה על הצורך. לי מאד נעים לעבוד בחלל הזה והוא מאפשר גם עבודה יחידנית וגם סעורי מוחות וישיבות בעבודת צוות. אני מאד אוהבת את המשרד שלנו!

ממליצה?

יש כאן מעצבת שיודעת את העבודה, שמקשיבה ונותנת מענה לצרכים, גם ברמה הפרקטית וגם ברמה העיצובית, תוך לקיחה בחשבון של הטעם האישי שלך. יש לה המון סבלנות וידע והיא מביאה המון חלופות שאפשר לבחור מהן. ממש כדאי לכל מי שרוצה שהבית או המשרד שלו ירגישו ויתפקדו יותר טוב! מה שבטוח שמי שיבחר בה יהיה מרוצה!"

לסיפור המלא וגלריית התמונות של הפרויקט הזה.