מסלול על חלל

שינוי אמיתי ומהותי בבית שלכם

למי זה מתאים: אם הצרכים שלכם השתנו, אם הבית מרגיש לכם מיושן וחסר מעוף, אם אתם מסתכלים מסביב ורואים רק מישמש לא מתואם, אם עברתם דירה או נכנסתם לדירת קבלן ואתם עדיין לא מרגישים בבית. בקיצור אם אתם צריכים ריסטארט למערכת, ולא יודעים איך לעשות את זה לבד - זה המסלול בשבילכם! אני כאן כדי ללוות אתכם יד ביד לכל אורך התהליך.

מה זה כולל: פגישת ייעוץ, בה נעשה רשימה מפורטת ומסודרת עבור כל חדר ולבסוף אקח מידות שישמשו אותנו ביום הרכישות. 

לאחר הפגישה אשלח לכם שאלון מקיף שבו תתארו לי את הצרכים שלכם כדי שאוכל להכיר אתכם לעומק ולהתאים את הבית אליכם עד לפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל. 

ניצור לוח פינטרסט סודי ומשותף שיתן לנו השראה ויאיר לנו את הדרך. לאחר כל הפינג פונג הזה נגבש קונספט לכל חדר. במידת הצורך אתכנן ואשרטט עבורכם פרטי נגרות ומסגרות.

נצא לימי קניות של ריהוט, תאורה, טקסטיל ואביזרים עם רשימת קניות מסודרת. תוכלו להמשיך את הרכישות לבד ואני כמובן אהיה שם לייעץ בהתלבטויות שיעלו. 

לבסוף אגיע לשלב הסופי של העמדת הריהוט והאביזרים לוודא שהכול מתגבש לחזון השלם וההרמוני שדמיינו בתחילת הדרך.

כמה זמן: *שלושה עד ארבעה חודשים. 

כמה זה עולה: *בין 8000-16,000 ש"ח.

 עבור פרויקטים שכוללים שיפוץ חלקי או מלא של הבית עברו לכאן.

* העלות משתנה בהתאם לאופי הפרויקט - מספר החדרים, כמות השינויים הנדרשת, מספר ימי קניות וימי העמדה (נסכם מראש לפי הצורך והתקציב שלכם). אורך התהליך תלוי במספר החדרים ובפניות שלכם לקדם אותו.

** ניתן להוסיף תכנון ושרטוט תכניות ע"פ הצורך: העמדת ריהוט, נגרות בהתאמה אישית, פרישות ריצוף/חיפוי. עלות לפי מספר שעות העבודה.

לקביעת פגישה

איזה מסלול הכי מתאים לך? כדאי להציץ בטבלת השוואת המסלולים כדי לגלות.