עיצוב קליניקה לרפואה משלימה

כשקבלתי מהלקוחה את התמונות הראשונות של המבנה הזה, הייתי בשוק. רגע אחד הוא לא היה שם ותוך שעות ספורות הוא הופיע במלוא תפארתו: מבנה מהמם עשוי כולו קורות עץ טבעיות, עם גג משופע, שני חלונות מקסימים וזוג דלתות גדולות ביניהם. המילה שעולה לראש היא כמובן - צימר. אין ספק שהוא נראה כמו משהו מהחלומות. ללקוחה היה חשוב לשמור על הקסם והחמימות הזו. היא רצתה קליניקה בעיצוב נעים, פשוט ומינימליסטי מבלי להעמיס מדי על החלל. במקביל, קבלתי רשימה ארוכה של פונקציות שהוא צריך להכיל:

  • מקום למיטה למטופלים.
  • אחסון עבור כל צרכי המרפאה. 
  • פינה אינטימית שבה תוכל לקבל ולשוחח עם המטופלים. 
  • שולחן עבודה שאפשר לשבת עם הלפטופ.
  • מטבחון קטנטן אך שימושי.
  • שירותים.

התחלתי לתכנן ולשרטט כמה אופציות של העמדה, ולאחר שבחרנו יחד את העמדה הנכונה לנו עברנו לשלב הביצוע: התקנת תשתיות מים, ביוב וחשמל, בניית השירותים, הוספת חלון קטן לשירותים, התקנת הכלים הסניטרים, המיזוג ועוד. משם עברנו לשלב ההלבשה של בחירת ריהוט ואקססוריז. לא הרבה א.נשים ישראלים.יות יסכימו לשלב שטיח לבן בעיצוב שלהם. אבל הלקוחה הזו כן! השטיח הפרוותי והרך הזה היה מבחינתי השראה גדולה. איך שרואים אותו מתחשק לחלוץ נעליים ולהלך עליו יחפים. המשכנו עם הקו הלבן ברוב הרהיטים, כדי ליצור את השקט והניקיון שרצינו ולאזן את קירות העץ החמימים. התוצאה: מקום עוטף, שליו, שקט, רך ומרגיע. מלבד קליניקה לרפואה משלימה הקליניקה משמשת גם לסדנאות, ולמפגשים של קבוצות קטנות. אפילו סשן צילומים מקצועיים נעשה שם כבר! הפידבקים שאני מקבלת מהלקוחה ומהמטופלים שלה פשוט מרגשים! בואו לקרוא מה הם אומרים כאן. ריהוט ואביזרים: איקאה, גלי ליבנה, עליאקספרס, ליז קפילוטו, זארה הום, השטיח האדום, מרקו קאירי, נ.א אומנות באמבט, ריקו הום.

* פרויקט זה נעשה במסלול ליווי מלא הכולל פגישת ייעוץ, תכנון ושרטוט תוכניות, ליווי בימי קניות ורכישות עד להעמדה הסופית של כל הריהוט והאקססוריז בחלל.

*לצפייה בתמונות בגודל מלא יש ללחוץ עליהן