הצצה לסטודיו שלי

אני רוצה להזמין אתכם למקום מיוחד מאוד בשבילי - הסטודיו שלי! ולשתף אתכם במהפך שהוא עבר: איך הוא נראה לפני, מה עמד מאחורי ההחלטות העיצוביות, איך נראה לוח ההשראה שלי, וכמובן - איך הסטודיו נראה בסיום התהליך. 

לפני. הדיירים הקודמים השתמשו בחלל הזה במקור כחדר ארונות. הוא היה חלל צר וחשוך כי לא היו בו חלונות או תאורה מספקת. 

המחסור בתאורה זו הסיבה העיקרית שהחלטתי להשאיר את החדר פתוח למעבר בין שאר החדרים. בזכות דלת זכוכית (יציאה למרפסת) החדר עכשיו מואר מאוד. ככה נראה החלל לאחר פינוי הארונות, טיפול בקירות, בתשתית החשמל וריצוף בפרקט עץ טבעי בדוגמת פישבון מהממת.
השראה. ככה נראה לוח ההשראה שלי - מגירות "בית מרקחת" שפנטזתי עליהן שנים, וארון לוקר מתכתי היו ה - Must Have מבחינתי. לזה הוספתי צבעים חזקים והרבה מקום לביטוי עם לוחות השראה על הקירות.
סגנון עיצובי. רציתי חדר עבודה צבעוני ושובב. משהו שישרה עלי אווירה יצירתית ומשמחת. עיצוב אקלקטי עם קריצה לסגנון תעשייתי שבאה לידי ביטוי בארון הלוקר ואקססוריז מתכתיים. משטח הבוצ'ר של השולחן ורצפת הפרקט מאזנים ומחממים את החדר.

חדר משלך. לכל פריט בחלל יש משמעות בשבילי. זו הפעם הראשונה שהרשיתי לעצמי להתפנק בפריטים מיוחדים רק בשבילי, סתם כי בא לי. את האות & מצאתי בשוק עתיקות בלונדון בטיול משפחתי. זוג תמונות השושנים הן עבודות רקמה שאמא שלי יצרה בתור נערה, והיו תלויות שנים בבית סבתי, ככה שיש להן ערך סנטימנטלי רב. על לוח ההשראה הצהוב תליתי משפטי העצמה שמדברים אלי ומדי פעם אני משנה קצת בהתאם למצב הרוח.

תאורה. את התאורה הזמנתי מעלי אקספרס. מנורת התקרה תוכננה ועוצבה כך שבחלק התחתון שלה היה אמור להיות מונח עציץ אמיתי. זה לא שרד את מבחן המציאות, אז התפשרתי על שילוב עלי קיסוס מלאכותי. אני מניחה שלרוב האנשים זה נראה מוזר אבל אני אוהבת את המוזרות של זה. משני צידי לוח ההשראה תלויות מנורות קיר ורודות לתוספת תאורה.

צילום: שירי גרופר.

אחסון ופרקטיות. הארון והמגירות מאחסנים בתוכם המון דברים: ספרי קריאה ועיצוב, אלבומי תמונות, חומרי יצירה, מניפות צבע וקטלוגים של פורמיקות וחומרי גמר. גם מקום למדפסת המפלצתית שלי על השולחן הרחב תוכנן מראש.

בקיר הנגדי יצרתי מעין קיר גלריה פשוט. תליתי אטבי זהב מקסימים במטרה שאוכל להחליף כל פעם תצוגה. האמת היא שאני כ"כ אוהבת את דפי הקארדסטוק האלו שרכשתי בזמנו אצל נתנאלה, ככה שבינתיים ממש לא בא לי להחליף. על השרפרף הזה הייתי יושבת בתור ילדה אצל סבתא שלי. הוא היה נראה אחרת לגמרי! צבעתי אותו והזמנתי ריפוד שנסרג במיוחד למידותיו. עכשיו הבנות שלי יושבות עליו כשהן מצטרפות אלי לחדר העבודה.

בנישה שליד היציאה למרפסת תכננתי ספריית ברזל מותאמת בדיוק לצרכים שלי: מדף עם צנצנות של ייחורי עציצים, מקום לתלות שרשראות ועגילים, ומדפים נוספים עבור ספרים, מגזינים ואקססוריז.

אז עכשיו שבקרתם בסטודיו שלי אני מרגישה שאתם מכירים אותי קצת יותר טוב! אני אשמח לתכנן ולעצב גם עבורכם את הבית שלכם, מוזמנים ליצור איתי קשר.